BİLGİLENDİRME

SANALİKA PARASI - SANİL NEDİR? NASIL KAZANILIR?

Sanil; Sanalika Dünyasında kullanabileceğiniz para birimidir. Oyuna ilk başladığınızda "sudan çıkmış balık" olarak başlarsınız tabir yerindeyse. Para kazanmanız gerekir. Yemek para. İçmek para. Eğlenmek para.

Elbette bi yerden para kazanmaya başlamanız lazım. Her kapitalist toplumda olduğu gibi Sanalika'da da işgücüne ihtiyaç vardır. Para kazanmanız için çalışmanız gerekir. Neler yapabilirsiniz.

1- Balık tutabilirsiniz mesela. Sonra o balıkları restorana satar ve çil çil sanillerre sahip olursunuz.
2- Çöp toplayabilrisiniz. Merak etmeyin adınız çöpçüye çıkmaz. Sanalika'da yaşamaya başlayan her insan bu evrelerden geçiyor.
Kısaca görev sistemini kullanmanız gerekir.

BALIK TUTMA

Sanalika Dünyasında balık tutmanın tek bir amacı vardır. Para kazanmak. Peki nasıl balık tutulur?

2 nci cadde de kafenin önünde gazeteci var. Gazetecinin üzerinde de ünlem(!) işareti. Ünlem işaretine tıkladığınız zaman karşınıza gelen sayfada Taze balık tutmak, rastgele diye bir yazı gelir. Taze balık tutmak istiyorsan onayla/ekle düğmesine basarak olta alırsın. Eğer görevi yapmak istemiyorsan reddet düğmesine basarsın.

Onayla/ekle düğmesine bastıktan sonra taze balık tutmak, rastgele görevini alırsın. Görevi aldıktan sonra sahile gidilir. Elbette balık denizde tutulur. Sahile geldikten sonra oltaytı almak için yukarı sağ köşede çanta resmine tıkladığında çanta açılır. Çantanın içinde kare şeklinde olan kutucukların birinde olta resmı vardır. Oltayı eline almak için oltanın üzerine tıkla. Olta artık elinde. Balığı tutmak için suyun üzerine tıklarsınız. Tıkladığınız zaman önünüze geri sayım çubuğu gelir.

SANALİKA'DA ÇETİN'İN BORCU

Rockbar sahibi Çetin bize yeni bir görev verdi. Bu görev yine işlerinin çokluğu nedeniyle -yersen- yapamadığı bir ayak işi. Yoğunluktan dolayı bir türlü ödeyemediği market borcunu vermek.

Çetin'den aldığınız parayı markete götürmek üzere hemen yola çıkmamız lazım.

Markete girdikten sonra aksesuar bölümünde bekleyen kafasının üzerinde yeşil ! işareti olan adamı görebilirsiniz. Yanına gidip ona tıklayın. Böylelikle borcunu vermiş ve görevi tamamlamış olacaksınız.TABİ BU ŞU AN 18 YAŞ GRUBUNDA OLUYOR.

Kıyafetlerimi ve saçlarımı değiştirebilir miyim?
Outlet mağaza var mı? İndirimler ne zaman? Kuaför fiyatları ne durumda? Tabi Bir cevabım var eğer markete gidip kıyafet seçersiniz! veya kuaförde saç yaparsınız! iyi şanslarrr

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !